Potrzebujesz artykuły reklamowe, gadżety, prezenty, upominki wyznakowane, materiały biurowe lub materiały eksploatacyjne oryginalne
i zamienne takie jak tonery, tusze, folie, taśmy dla swojej firmy? Wejdź i sprawdź naszą ofertę. Profesjonalna obsługa i miły kontakt.

UWAGA! Materiały eksploatacyjne ORYGINALNE tj. tonery, tusze, taśmy i folie wyceniamy indywidualnie pod każdego klienta.
Zadzwoń (12) 658 00 91 zapytaj lub wyślij zapytanie


Oferta

Specjalizujemy się głownie w kompleksowym zaopatrywaniu biur w wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących takich jak tusze, tonery, taśmy do drukarek igłowych czy folie termotransferowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tzw. produkty oryginalne wyprodukowane przez producentów urządzeń drukujących jak również najwyższej jakości produkty kompatybilne potocznie zwane zamiennikami.

Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na zoptymalizowanie naszej oferty i proponowanie naszym klientom tylko i wyłącznie sprawdzone, przetestowane i niezawodne produkty zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższą jakość przy najniższych nakładach finansowych, pozwalając przez to zaoszczędzić nie tylko na zakupach, ale również na zbędnych wydatkach związanych z naprawą swoich urządzeń spowodowanych stosowaniem pozornie tańszych produktów.

W ofercie posiadamy również szeroko pojętą galanterie papierniczą, artykuły biurowe i szkolne, nośniki danych, akcesoria komputerowe oraz urządzenia drukujące począwszy od najmniejszych drukarek atramentowych przez drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki na urządzeniach wielkoformatowych skończywszy.

Nasza firma jako jedna z pierwszych w Krakowie rozpoczęła prowadzenie skupu zużytych wkładów drukujących tuszy i tonerów. Skupowane są tylko nieuszkodzone wkłady w dobrym stanie technicznym, pozostałe podobnie jak stare niepotrzebne urządzenia biurowe przekazywane są przez nas do utylizacji. Posiadamy wszystkie odpowiednie dokumenty zezwalające na prowadzenie tego typu działalności (podgląd). Nasi klienci otrzymują od nas kartę przekazania odpadów do utylizacji wymaganą podczas kontroli przez instytucje państwowe.


Gadżety reklamowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów rozszerzyliśmy zakres swojej oferty włączając do niej nowy segment rynku, jakim są gadżety reklamowe.

Nasi klienci coraz częściej organizują różnego rodzaju akcje promocyjne zarówno dla swoich pracowników jak i klientów zewnętrznych. Jest to nie tylko moda, ale przede wszystkim wymóg rynku, który sprawia, że musimy starać się być coraz bardziej konkurencyjni i atrakcyjni w oczach naszych klientów.

By zaspokoić potrzeby rynku podjęliśmy w tym zakresie współpracę z firmą ATUT PL Sp. z o.o. i zostaliśmy jej autoryzowanym partnerem. Firma ATUT PL Sp. z o.o. jest liderem w swojej branży - posiada niezbędne doświadczenie i bardzo bogatą ofertę produktów, które za naszym pośrednictwem nabędą Państwo na preferencyjnych warunkach.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnych produktów, cen i rabatów, jakie są wstanie Państwo uzyskać prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży. Również za pośrednictwem naszego biura można zamówić ofertę w wersji katalogowej.


Promocje

Nasza firma wychodząc naprzeciw klientom postanowiła stworzyć atrakcyjny pakiet promocji. Promocje dotyczą zarówno stałych jak i nowych klientów a rodzaj nagród, jakie można zdobyć zależy od wielkości pojedynczego zamówienia lub obrotów ogółem z danym kontrahentem. Staramy się, aby nasza oferta promocyjna była dostosowywana indywidualnie dla każdego klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Zdobywanie nagród nigdy do tej pory nie było tak proste.

Aby złożyć zamówienie lub dowiedzieć się o nas czegoś więcej wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, drogą mailową lub faksem.