Potrzebujesz artykuły reklamowe, gadżety, prezenty, upominki wyznakowane, materiały biurowe lub materiały eksploatacyjne oryginalne
i zamienne takie jak tonery, tusze, folie, taśmy dla swojej firmy? Wejdź i sprawdź naszą ofertę. Profesjonalna obsługa i miły kontakt.

UWAGA! Materiały eksploatacyjne ORYGINALNE tj. tonery, tusze, taśmy i folie wyceniamy indywidualnie pod każdego klienta.
Zadzwoń (12) 658 00 91 zapytaj lub wyślij zapytanie


O Firmie:

Firma BIURODRUKSERWIS działa na rynku biurowych materiałów eksploatacyjnych już niemal od 10 lat. Przez ten okres ugruntowaliśmy swoją silną pozycję na rynku ogólnopolskim jednak głównym spektrum naszej działalności jest rynek lokalny.

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się dostawą materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących oraz szeroko pojętej galanterii biurowej jak również peryferyjnych urządzeń i akcesorii komputerowych.

Lata doświadczeń pozwoliły nam zdobyć niezbędną wiedzę by zostać profesjonalnym i niezawodnym partnerem dla naszych klientów, którzy są dla nas zawsze najważniejsi. Dzięki długoletniej obecności na rynku i bardzo szeroko rozwiniętym kontaktom handlowym jesteśmy wstanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia a nasza doświadczona i świetnie wyszkolona kadra zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów eksploatacyjnych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasza oferta to powiązanie atrakcyjnych cen z najwyższej jakości produktami i profesjonalną, niezawodną obsługą uzupełnioną o niekończące się nigdy promocje zarówno dla naszych stałych jak i nowych klientów.

Jako dostawcy biurowych materiałów eksploatacyjnych zaufało nam już tysiące klientów postrzegając naszą firmę jako godnego zaufania partnera w biznesie.