Potrzebujesz artykuły reklamowe, gadżety, prezenty, upominki wyznakowane, materiały biurowe lub materiały eksploatacyjne oryginalne
i zamienne takie jak tonery, tusze, folie, taśmy dla swojej firmy? Wejdź i sprawdź naszą ofertę. Profesjonalna obsługa i miły kontakt.

UWAGA! Materiały eksploatacyjne ORYGINALNE tj. tonery, tusze, taśmy i folie wyceniamy indywidualnie pod każdego klienta.
Zadzwoń (12) 658 00 91 zapytaj lub wyślij zapytanie


Klienci


Podziękowania dla BIURODRUKSERWIS

Podziękowania od Fundacji Oświatowej im. ks. Stanisława Konarskiego z 2009r.

W imieniu Zarządu oraz Podopiecznych Fundacji Oświatowej im. ks. Stanisława Konarskiego z całego serca pragniemy Państwu podziękować za wsparcie rzeczowe przekazane na rzecz "Wakacji z Piratami". Dzięki Państwa dobremu sercu możemy zrealizować program wypoczynku letniego skierowanego do potrzebujących dzieci.

Życzymy Państwu wielu sukcesów zawodowych oraz osobistej satysfakcji z realizowanych zadań.

Z serdecznymi pozdrowieniami i uśmiechem :)

Katarzyna Kubla, Członek Zarządu - Dyrektor Biura Fundacji


ONET S.A.

Referencje firmy ONET S.A. - Logotyp

GRUPA ONET.PL S.A. niniejszym listem, udziela firmie BIURODRUKSERWIS z siedzibą w Krakowie referencji profesjonalnego partnera w obszarze kompleksowej dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.

Tym samym potwierdzamy, że firma BIURODRUKSERWIS sprawdziła się jako solidny i terminowy partner, który poza dostarczaniem produktów gwarantuje także wsparcie z zakresu doboru materiałów drukujących w zależności od naszych potrzeb.

Dostawy świadczone przez firmę BIURODRUKSERWIS wykonywane są z należytą starannością, terminowo i bez zarzutu pod względem jakości.

Współpracę tą oceniamy bardzo wysoko i polecamy innym firmom jako solidny i profesjonalny partner w biznesie.

Grupa ONET S.A.


ATUT Sp. z o.o.

Referencje firmy ATUT - Miniaturka

Niniejszym informujemy, iż firma BIURODRUKSERWIS jest naszym autoryzowanym partnerem biznesowym i polecamy tą firmę jako oficjalnego przedstawiciela firmy ATUT w zakresie sprzedaży artykułów reklamowych.

Firma ta posiada niezbędną wiedzę oraz spełnia wszelkie warunki do należytej realizacji zamówień na terenie całego kraju.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą BIURODRUKSERWIS i polecamy jako profesjonalnego partnera w biznesie.

Dyrektor handlowy
Krzysztof Madej